Google Reklamları

Müşterilerinize sunduğunuz ürün ve hizmetleri Google ve diğer arama motorlarında sergileyerek yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Arama motorlarında ücretli reklam vererek ilk sıralarda çıkabilirken, web sitenizi geliştirerek ücretsiz şekilde ilk sıralarda da yer alabilirsiniz.

Hizmetlerinizi İlk Sırada Sergileyin

Google, Yandex gibi arama motorlarında her gün milyonlarca kullanıcı çeşitli aramalar yapmaktadır. Arama motoru reklamları sayesinde işletmenizi, arama motorlarını kullanarak arama yapan kişilere ulaştırabilirsiniz. Google ücretli reklam yönetimi hizmetimiz sayesinde bütçeniz ve imkanlarınız dahilinde en yüksek dönüş oranı sağlanması hedeflenir.

GOOGLE REKLAM HİZMETİ SATIN AL

Rakiplerinizin Önüne Geçin

Google, reklamların hangi sıralamayla gösterileceğini belirlerken pek çok farklı faktörü göz önünde bulundurur. İnternetteki varlığınız, güvenilirliğiniz, web sayfalarınızın kalitesi gibi çeşitli detayların yanı sıra reklam için ayırdığınız bütçe de reklam sıralamalarında etkili olur. Detaylı bilgi ve işletme analizi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GOOGLE REKLAM HİZMETİ SATIN AL

Google Reklamları Nasıl Çalışır

Google’a verdiğiniz reklamlar ile istediğiniz anahtar kelimelerde arama yapan kullanıcılara reklamlarınız gösterilir. Google reklam hizmetinde yalnızca reklamınıza tıklama olduğu zaman yani sonuç aldığınız zaman ücret ödersiniz. Gösterimler için sizden ücret alınmaz.

Tıklama Başı Ödeme

Google, sizden yalnızca reklamlarınıza tıklandığı zaman ücret alır. Yapılan aramada reklamınız gösterilir, ancak tıklanmazsa ücret ödemezsiniz.

Arama motoru reklamları sayesinde işletmenizi daha fazla müşteriyle buluşturup hizmetlerinizi onlara aktarma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Anahtar Kelime Analiz

Google reklamlarında farklı türde anahtar kelime eşleşmeleri vardır. İşletmeniz için yapacağımız çalışma sonrasında sizin için en uygun anahtar kelimeleri reklama göndeririz.

Geniş eşleme, Sıralı eşleme, tam eşleme gibi anahtar kelime eşleme seçeneklerinin her birinin kendisine göre avantaj ve dezavantajları vardır. Google reklam hizmetimiz sayesinde sizin için en uygun reklam kurulumunu yapabilirsiniz.

Sonuç Raporlama

Google reklamlarının en düşük bütçeyle en iyi sonuçları getirebilmesi için reklamlarınız üzerinde sektörünüze özel düzenli çalışmalar yapılması gerekir.

Her sektörde rakipler, rakiplerin internetteki durumu, anahtar kelimelerin reklam değeri gibi faktörler birbirinden farklıdır. Bu yüzden reklamlardan en iyi sonuçları almak için reklamınızın düzenli takip edilmesi faydalı olur.

Arama Motoru Reklamları Avantajları

Türkiye ve dünya çapında her gün milyonlarca kullanıcı, arama motorları aracılığıyla talep ettikleri ürün ve hizmetleri ararlar. Siz de yapılan bu aramalardan sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgili olanları kendi işletmenize çekebilirsiniz.

  • Web sitenize trafik sağlar
  • İhtiyaçlarınıza göre düzenlenir
  • Yeni müşteriler kazanırsınız
  • Müşteri profilinizi oluşturursunuz
  • Reklamların gösterileceği saatleri belirleyebilirsiniz
  • Müşterilerinizin dikkatini çekersiniz
  • Rakiplerinizin önüne geçersiniz
  • Kazancınıza olumlu yansır

  • Reklam bütçenizi takip ederek kontrol altında tutarsınız