İşini büyütmek bizimle daha kolay!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İşinizde başarıyı yakalamanız için Solman Dijital size uygun pek çok hizmet sunuyor. Günümüz şartlarının oluşturduğu krizleri dijital dünyada doğru hamleler yaptıktan sonra unutacaksınız!

ilo-1

İnternet Sitesi Kurulumu

Yeni bir site kurmayı istiyor veya var olan sitenizi geliştirmek mi istiyorsunuz? İnternet sitesi kurulumu ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

ilo-2

Arama Motoru Reklamcılığı

Hizmet ve ürün arayan kişiler fikir edinmek amacıyla arama motorlarını kullanırlar. Arama motorlarında hizmetlerinizi ilk sırada göstererek satışlarınıza doğrudan etki oluşturabilirsiniz.

ilo-3

Grafik Tasarım Hizmeti

Menü tasarımları, broşür tasarımları, kartvizit, cepli dosya, sosyal medya gönderi tasarımları vb. şirketinizin tüm dijital grafik ihtiyaçları için destek alabilirsiniz.

ilo-4

Sosyal Medya Reklamcılığı

Profesyonel sosyal medya hesap yönetimi, hedef kitle entegrasyonu, gönderi tasarımları, ücretli reklamlar gibi çeşitli ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz.

ilo-5

E-Ticaret Site Tasarımı

Satış operasyonlarınızı dijital dünyaya taşıyıp Türkiye’nin ve hatta dünyanın her köşesinden müşteriler bulmanız mümkün!

ilo-6

Yazılım Hizmetleri

Market barkod sistemleri, spor salonları üyelik otomasyonları, restoran sipariş takip otomasyonları gibi çeşitli yazılım çözümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

info-8

Size yardım etmek için buradayız

Tüm dijital ihtiyaçlarınız için ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Tüm dijital ihtiyaçlarınız için ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Web sitemiz canlı desteği, telefon numaralarımız ve WhatsApp üzerinden merak ettiğiniz tüm konularda destek alabilirsiniz.

Örnek Projeler

Hangi iş kolunda faaliyet gösteriyor olursanız olun, dijital dünyada işinize katkı sağlayacak bir araç muhakkak vardır.

İnternet dünyasındaki araçlar en kötü krizi bile fırsata çevirmenize olanak sağlar.

client-14
client-15
client-17
client-20
client-13
client-21
client-2