SOLMAN DIJITAL DANIŞMANLIK

Dijital dünyadaki tüm faaliyetleriniz için çözüm ortağınız.

İnternet, insan hayatına girdiği ilk günden beri çeşitli alanlarda insan hayatını etkilemeye ve değiştirmeye başladı. Günümüz dünyasında yaşanan gelişmeler de tüm işletme sahiplerinin dijital dünyadaki varlığın ne denli önemli olduğunu hatırlamasını sağladı. İnternetin ülkemizde yaygın şekilde kullanılmaya başladığı ilk dönemlerde yapılan dijital yatırımların bugün ulaştığı noktalar insanları şaşırtıyor.

Günümüz Türkiye’sinde dijital alanda yüksek kapasiteli iş hacmine sahip şirketlerin pek çoğu aslında daha önce Avrupa ve Amerika gibi yerlerde daha önce uygulanıp başarıya ulaşmış sistemlerin Türkiye versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.  Dijital dünya, somut bir işletmenin sağlam üretim veya hizmet ağıyla birleştiğinde ortaya mükemmel sonuçlar çıkarıyor. Çünkü konu dijital olduğunda limitleriniz, hayal gücünüzün ulaştığı kadar ilerilere gidebiliyor.

Ticarette oluşan yeni fırsatları değerlendirmek, ortak çalıştığımız işletmelerle birlikte dijital dünyanın fırsatlarından fayda sağlamak, ülkemizin ticaret hacmini geliştirmek ve dijitalleşmeye katkı sunmak amacıyla kurduğumuz şirketimiz bugün Türkiye’de değişik ölçeklerde pek çok işletmeye hizmet vermektedir.

Size Özel Dijital Hizmetlerimiz

Dijital pazarlama araçlarımızı işletmeniz üzerinde doğru stratejiler ile sürdürülebilir hale getirip hayata geçiriyoruz. Sizin için hangisinin en uygun hizmet olduğunu belirleyebilmemiz için aşağıdaki formu işletme bilgilerinizle doldurarak bize iletebilirsiniz.

Faaliyet gösterdiğiniz iş koluna göre web sitenizin ihtiyaçlarınız da farklı olur. Örneğin büyük bir otel işletiyorsanız, web sitenizde müşterilerinizin rezervasyon yapabileceği bir modül olmasını isteyebilirsiniz. Bununla birlikte belki de telefon üzerinden birebir iletişim kurmayı tercih ediyor olabilirsiniz.

Web tasarım hizmetimizin detayları da tam olarak bu şekilde ihtiyaçlarınıza ve imkanlarınıza göre şekillenmektedir. İletişim bilgilerinizi içeren basit bir web sitesinden yüzlerce ürün satışını gerçekleştirebileceğiniz e-ticaret siteleri, özel tasarlanmış web siteleri gibi çeşitli ihtiyaçlarınız için hizmet veriyoruz.

DETAYLI BİLGİ AL

Sosyal medya portalları ortaya çıktığı ilk günden itibaren insan hayatına hızlı bir şekilde entegre oldu. Akıllı telefon kullanımının artmasıyla birlikte sosyal medya, adeta insanların kendilerine bir hayat kurduğu portal haline geldi. Peki ticaret yapanlar bu işin neresinde?

Sosyal medya kanallarını doğru bir şekilde kullanarak işinizle ilgilenecek yeni müşterilere erişebilirsiniz. Bu araçlar sayesinde sosyal medya kullanıcıları arasından işletmenizle ilgili olan kişileri hedefleyip onları müşteriye dönüştürebilirsiniz. Düzenli hesap yönetimi, reklam yönetimi gibi hizmetlerimizle sosyal medyayı etkin olarak kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ AL

Yeni nesil bir reklamcılık. İnternet reklamlarının çalışma prensipleri, geleneksel reklam yöntemlerine göre son derece farklıdır. İnternet reklamları sayesinde internet kullanıcıları arasından yalnızca sizinle ilgili olabilecek kişilere ulaşırsınız. Reklamlarınız sizinle ilgili olmayan kişilere gösterilmez.

Google ve diğer arama motoru reklamları, facebook reklamları, instagram reklamları gibi internetin çeşitli portalları üzerinde ürün ve hizmetlerinizi sergileyebilirsiniz. Üstelik kişilere özel şekilde hazırladığınız reklamlar ile farklı kitleleri farklı stratejilerle hedefleyebilir, satışlarınızı katlayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ AL

İnternetteki bilinirliğinizi ve iş hacminizi, sizi en iyi şekilde anlatan görsellerle artırın. Hedef kitlenize uygun tasarımlar sayesinde internette fark yaratabilirsiniz. Çalıştığınız sektöre özel tasarım ve renk çözümleri sayesinde müşterilerinize vermek istediğiniz mesajı net bir şekilde ifade edebileceksiniz.

İşletmenizin markalaşma sürecine önemli katkı sağlayacak logo tasarımları, kartvizit tasarımları, sosyal medya gönderi tasarımları, banner tasarımları, broşür tasarımları, menü tasarımları gibi tüm ihtiyaçlarınızda işinizi ileriye taşımanız için destek sağlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ AL