Facebook ve Instagram Reklamcılığı

Sosyal Medya Pazarlama ile ürettiğiniz ürün ve hizmetlerin daha fazla kişiye ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medya portallarını kullanan insanlar arasında sizin ürettiğiniz ürün ve hizmetlerle ilgilenebilecek pek çok insana erişebilirsiniz.

Gelişen teknoloji ve akıllı telefon kullanımının artması ile birlikte sosyal medya günümüzde pek çok insanın vaktinin önemli kısmını geçirdiği bir alan haline gelmeye başladı ve dolayısı ile insanların satın alma davranışlarını gerçekleştirdiği bir alan oldu. Peki dijital medya pazarlamasına yeni başlayanlar için sosyal medya ne anlam ifade ediyor?

Facebook ve instagram reklamcılığı ile bu portalları gündelik kullanan kullanıcılara erişebilirsiniz. İşletmenizi yansıtacak şekilde tasarlanmış bir görsel içerik aracılığıyla müşterilerinizin ihtiyaçlarına en doğru cevabı verecek olan işletmenin siz olduğuna onları ikna edebilirsiniz. Facebook ve instagram reklamları verilirken işletmenize ilgi duyabilecek kişiler çeşitli ölçümlerle seçilirken belirli bir lokasyona reklam gösterebilirsiniz. Bu sayede düşük maliyetler ile sosyal medyadan işiniz için önemli dönüşümler elde edebilirsiniz.