Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya reklamları sayesinde Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube gibi çeşitli sosyal medya mecralarında müşterilerinizle temas kurmanız mümkün. İşletmeniz için hangi portalın en değerli kaynak olacağını belirleyebilmemiz için bize ulaşmanız yeterli.

Sosyal Medya Reklamları ile Kullanıcıları Müşteriye Dönüştürün

Akıllı telefonların artık yaygın hale gelmesi ile birlikte sosyal medya kullanan kişilerin sayısı da bir hayli arttı. Sosyal medya kullanıcılarına, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri doğru zamanlarda reklamlı olarak göstererek işletmenizle ilgilenen pek çok yeni müşteriye ulaşabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA REKLAM HİZMETİ SATIN AL

Detaylı Hedefleme ile Yalnızca Sizinle İlgilenen Müşterilere Ulaşın

Facebook Reklamları, Instagram Reklamları gibi hizmetleri kullanırken müşterilerinizi detaylı hedefleme ile sadece sizinle ilgilenebilecek kişiler arasından seçeriz. Yaş, cinsiyet gibi çeşitli faktörlerden işletmeniz için en doğru olanını belirleyerek hayata geçiririz.

SOSYAL MEDYA REKLAM HİZMETİ SATIN AL

Sosyal Medya Reklamları Nasıl Çalışır

Sosyal medya reklamları sayesinde işinizi ve hizmetlerinizi sizinle ilgilenebilecek daha fazla müşteriye ulaştırabilirsiniz. Görsel reklamlar, video reklamlar gibi işletmeniz için en uygun seçenekleri belirleyerek reklamlarınızı hazırlar, takip ederiz.

Gösterim Sayısına Göre Ödeme

Reklamlarınız, belirlediğiniz hedef kitle ve bütçeniz dahilinde gösterilir. Sosyal medya reklamlarında reklamlarınızın gösterildiği sayıya göre ücret ödersiniz.

Sosyal medya reklamları ile belirlediğiniz hedef kitleye iletmek istediğiniz mesajı verirken yalnızca sizinle ilgili olan kişilere reklamınızı gösterir, ödemenizi buna göre yaparsınız.

Detaylı Hedefleme

Detaylı hedefleme ile sosyal medya kullanıcıları arasından yalnızca sizinle ilgili olanları seçersiniz. Çeşitli detaylara göre hedeflendirmeler yapılır.

Detaylı hedefleme ile sadece reklamınızı görmenizi istediğiniz müşterilere ulaşırsınız. Yalnızca hizmet verdiğiniz şehir içerisinde reklam verebilirken tüm Türkiye veya Avrupa gibi farklı seçenekler de vardır.

Sonuç Raporlama

Sosyal medya reklam hizmetimiz ile verdiğiniz reklamın sonuçları hakkında raporlar alırsınız. Bu sayede gelecekte yapabilecekleriniz ile ilgili bilgi sahibi de olursunuz.

Harcadığınız paranın ne şekilde sonuçlar getirdiğini detaylı sonuç raporlama hizmetimiz sayesinde öğrenirsiniz. Bu sayede reklamlarınız üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz.

Sosyal Medya Reklamları Avantajları

Günümüzde her yaştan ve her kesimden insanın aktif olarak kullandığı sosyal mecralar üzerinde ürün ve hizmetlerinizi sergileme fırsatını kaçırmayın. Detaylı bilgilendirme ve analiz için bize ulaşın.

  • Marka Bilinirliğiniz Artar
  • İhtiyacınıza Özel Düzenlenir
  • Yeni Müşteri Kazanmada Etkilidir
  • Müşteri Profilinizi Belirlersiniz
  • İstediğiniz Saatlerde Reklam Gösterirsiniz
  • Müşterilerinizin Dikkatini Çekersiniz
  • Rakiplerinizden Öne Geçersiniz
  • Kazancınıza Olumlu Yansır
  • Reklam Bütçenizi Kontrol Altında Tutarsınız