Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetim hizmeti sayesinde müşterilerinizle daha yakın temas kurarak işinizi ve verdiğiniz hizmetleri daha fazla insana ulaştırabilirsiniz.

Müşterilerinizin Markanızın Farkında Olmasını Sağlayın

Müşterilerinizle aktif etkileşim içerisinde olmanın en iyi yollarından bir tanesi de işletmenizin aktif sosyal medya hesaplarının olmasıdır. Facebook hesap yönetimi, Instagram hesap yönetimi gibi hizmetlerimiz sayesinde müşterilerinizin saygın gördüğü ve onların ihtiyaçlarına cevap veren bir işletme haline gelebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ HİZMETİ SATIN AL

Müşterilerinizin Sizi Daha İyi Tanımasına İzin Verin

Düzenli yönetilen sosyal medya hesapları sayesinde işinizi ve işletmenizi müşterilerinize daha etkin bir şekilde ifade edersiniz. Yüksek görsele sahip gönderiler sayesinde işinizdeki kaliteyi sizinle ilgilenen kişilere daha iyi şekilde aktarabilirsiniz. Düzenli sosyal medya yönetimi ile müşteri kitlenizi biriktirebilir, ücretli reklamlara harcama yapmak yerine ücretsiz şekilde işletmenizi tanıtabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ HİZMETİ SATIN AL

Sosyal Medya Yönetimi Avantajları

İş yapmak için ulaşmak istediğiniz hedef kitleye sosyal medya kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz. Düzenli sosyal medya yönetimi hizmetimiz sayesinde siz işinizdeki kaliteye odaklanırken biz de sizi hedef kitlenizle bir araya getirmeye odaklanırız.

Başlangıç Paket

Başlangıç paket ile küçük işletmeniz için ilk aşamada sosyal medyada neler yapabileceğinizi görebilir, gelecek stratejilerinize bir zemin oluşturabilirsiniz.

İnternetin sizin için sunduğu fırsatlardan yararlanmaya başlayarak işletme bilinirliğinizi artırıp satışlarınıza olumlu bir etki yaratmak için başlangıç paketi iyi bir seçenektir.

Standart Paket

İnternette zaten aktifsiniz ve işi bir adım ileriye taşımak mı istiyorsunuz? Öyleyse standart paket tam olarak sizin için tasarlandı. Daha yoğun paylaşım takvimi, reklam yönetimi gibi hizmetlere sahip olabilirsiniz.

Standart paket ile birlikte daha detaylı bir hesap yönetimi, reklam yönetimi, hedef kitle belirleme ve entegrasyon gibi özelliklere işletmeniz için sahip olursunuz.

Gelişmiş Paket

Son derece aktif ve etkin bir sosyal medya kullanımı ve müşterilerinizle birebir temas kurmak, bilgilendirmeleri hızlıca yapmak mı istiyorsunuz? Gelişmiş paket sayesinde Detaylı sosyal medya yönetim gücünü işletmenize ekleyebilirsiniz.

We would rather hire internally than externally, so bettering our employees if they desire something more comes at no cost, and we integrate it into their working day.

Facebook ve Instagram Hesap Yönetimi Hizmeti

Çalışmakta olduğunuz sektöre göre Facebook, Instagram yanı sıra LinkedIn, Youtube ve daha pek çok sosyal mecrada sizi ve işletmenizi en iyi şekilde tanıtır, müşterilerinize profesyonel bir imaj çizmenize yardımcı oluruz.

  • Müşterileriniz Sizi Daha İyi Tanır
  • Düzenli Paylaşım Takvimi
  • Reklam Yönetimi
  • Bütçe Yönetimi
  • Müşteri Profili Belirleme
  • Dini ve Milli Bayram Paylaşımları
  • Özel Gün Paylaşımları
  • Yeni Müşteri Kazanmada Etkilidir
  • Kazancınıza Olumlu Yansır
  • Müşterileriniz İstediğinde Size Ulaşabilir

DETAYLI BİLGİ VE SOSYAL MEDYA YÖNETİM HİZMETİ SATIN AL