Web Tasarım Hizmeti

Yeni bir internet sitesi kurmak veya var olan sitenizi değiştirmek, geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz araçlar Solman Dijital’de.

Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetimizle Sizi En İyi İfade Eden Web Siteleri Oluşturuyoruz

Web Tasarım hizmetimiz kapsamında öncelikle sizi, işinizi ve gerçekleştirmek istediklerinizi dinliyoruz. Sonrasında yaptığımız çalışmalar ile size dijital dünyada gerçekleştirebilecekleriniz ile ilgili bilgileri veriyoruz. Web sitelerinizi, sizi ve işinizi en iyi anlatacak şekilde tasarlıyoruz.

WEB TASARIM HİZMETİ AL

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Günümüzde internette zaman geçiren kişiler yüksek oranda mobil cihazlar kullanmaktadır. Sizin için hazırladığımız web siteleri farklı mobil cihazlarda sorunsuz şekilde kullanılabilen responsive web siteleridir.

WEB TASARIM HİZMETİ AL
Web Tasarım

Web Tasarım Paketleri

Aşağıda hazırladığımız web sitelerinin genel özellikleri ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz. İşletmeniz için hangisinin en uygun olduğunu sizlerle yaptığımız görüşmelerden sonra belirliyoruz. Web Tasarım hizmetimiz kapsamında kurumsal web sitesi, kişisel web sitesi, blog web sitesi, e-ticaret sitesi gibi pek çok seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Başlangıç Paket

İnternete yeni başlayan işletmeler için uygun web sitesi paketidir. Standart tasarım ile hizmetlerinizi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir web sitesine sahip olursunuz.

Web siteniz işletme bilgilerini, hizmetlerinizi içerir. İlerleyen dönemde yapacağınız yeni yatırımlara, geliştirmelere açık şekilde hazırlanır.

Standart Paket

İnterneti daha etkin şekilde kullanmak isteyen işletmeler için uygun web sitesi paketidir. Hizmet ve ürünlerinizle ilgili detaylı bilgiler veren, temel SEO ayarları yapılmış web sitesine sahip olursunuz.

Web sitenizde hizmetlerinizle ilgili ayrıca detay sayfaları yer alır. Talep etmeniz halinde ek video içerik vb. eklenebilir. Bu paket ile internette daha sağlam bir varlığa sahip olurken yeniliklere açık bir web siteniz olur.

Gelişmiş Paket

İnternetin avantajlarından uzun vadeli şekilde faydalanmak isteyen işletmeler için önerilir. Web siteniz arama motorlarına tam uyumlu olarak çeşitli ek içerikler dahilinde hazırlanır. Rakiplerin fazla olduğu iş kolları için uygundur.

Bu paket dahilinde web siteniz işletmenizle ilgili hassasiyetler gözetilip detaylı şekilde hazırlanırken detaylı bir analiz/raporlama hizmeti de sunulur. Rekabetin fazla olduğu sektörlerde ileriye geçmek isteyen işletmeler için uygun pakettir.

Web Tasarım Paketleri Özellikleri

Hazır paketlerimiz arasından size uygun olan hizmeti seçerek satın alım yapabilirsiniz. Solman Dijital olarak öncelikle bizimle iletişime geçmenizi ve detaylı işletme analizi almanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Bütçenizi verimli kullanmak, internet dünyasına yaptığınız harcamaları döndürerek daha ileriye taşımak için her sektöre özel farklı çözümler sunuyoruz.

  • İşinizi Yansıtan Modern Tasarım
  • Mobil Cihazlarla Uyumlu
  • Google Arama Motoru Uyumlu
  • SSL Sertifikası Kurulumu

  • Kurumsal Mail Adresleri

  • Domain (Alan adı)
  • Hosting (Sunucu)
  • Site Yönetim Paneli
  • Lisanslı Yazılımlar
  • Satış Sonrası Destek

Web Tasarım
DETAYLI BİLGİ VE WEB TASARIM HİZMETİ SATIN AL

İNTERNET REKLAMCILIĞINA GÖZ AT

Arama Motoru Reklam Hizmeti

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞINA GÖZ AT

Facebook/Instagram Reklam Hizmeti